Wasze pomysły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wasze pomysły

Pisanie by Josée Lestrange on Pon Cze 24, 2013 8:01 pm

P O M Y S Ł O D A J N I A
Jeżeli w Twojej głowie pojawi się jakiś pomysł, by ulepszyć nasze forum ~ śmiało! Pisz. Każdy z nich zostanie rozpatrzony przez administratorów, a co lepsze będą wprowadzane w życie. To miejsce jest stworzone specjalnie dla Was, byście mogli uczestniczyć w kreowaniu tego świata.
Josée Lestrange
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Wasze pomysły

Pisanie by Gość on Pią Lip 05, 2013 1:25 pm

Moim zdaniem na forum brakuje kartoteki, która pomogłaby mi wpisywanie wszystkich szlabanów i odjętych punktów odnośnie ucznia!

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Artemisia O'Brey on Nie Lip 07, 2013 1:56 pm

Proponuje włączyć bilokacje. Wszyscy są grać...ja chce grać a jestem zablokowana. Forum ma mały ruch więc tym bardziej powinniśmy mieć pozwolenie na większe pisanie.
Artemisia O'Brey
Prefekt

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Rafaël Verhaeren on Nie Lip 07, 2013 2:23 pm

Proponuję ożywić reklamę, bo naprawdę szkoda przyglądać się tak biernie jak forum tonie w ciszy.
Dwa, przydałby się grupowy event. Logiczny i ciekawy, by każdy mógł się wykazać kreatywnością. Do niego polecam propozycję korzystania z pomocy Mistrza Gry, który przygotuje nietypowe atrakcje dla poszczególnych osób. Oczywiście, musi to zorganizować osoba potrafiąca poprowadzić taką rozgrywkę.
Później można by dołączyć mecze quidditcha, ożywić je fabularnym tłem. Jakieś świętowanie zwycięstwa przez cały dom, czy knucie spisków lub wręcz wykradanie taktyki dla innych drużyn.
Takie okazje gromadziłyby większą liczę osób, więc chwilowa nieobecność jednej nie wstrzymywałaby jednocześnie całej rozgrywki.
Są wakacje, jest więcej czasu na obecność na forum. Warto z tego skorzystać. Smile 
Rafaël Verhaeren
Prefekt Naczelny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mistrz Gry on Nie Lip 07, 2013 4:53 pm

Macie dobre pomysły, bilokacja zostanie już dzisiaj włączona, sama o tym myślałam.
Mamy w przygotowaniu Festiwal Dyń, już niedługo do rozegrania kilka mini eventów z nim związanych.
Daedalus A. Prescott, wyjaśnij mi dokładniej, może być na PM, jak widzisz takie kartoteki.
Mistrz Gry
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Wto Lip 09, 2013 6:06 pm

Ja mam może nie tyle pomysł, co prośbę.
Czekałam dzisiaj na akceptację karty Alanka z wytęsknieniem, bo na forum pojawiła się osóbka chętna do gry. Lys C: Ale okazało się, że ma ona zajęte dwa wątki. Czyli jest zablokowana z dwóch stron i teoretycznie nie może pisać. A teraz cały czas jęczymy do siebie, że chcemy ze sobą zagrać, no ale nie ma jak, bo ta nieszczęsna bilokacja... I ogólnie moja prośba dotyczy tego, by w takich właśnie przypadkach można było poprowadzić trzeci wątek. No bo patrzcie - forum chyba ma być po to, żeby grać. A jeśli kogoś wena rozpiera i jest blokowany w dwóch grach, i nie może pisać...? Odechciewa się wszystkiego od razu :C Prawda, Lys? ;C Naprawdę fajnie by było, gdybyście rozważyli coś takiego. Jak będzie więcej użytkowników, może będzie łatwiej znaleźć kogoś do gry i takie ustępstwo nie będzie konieczne, a może właśnie przeciwnie - ważne tylko, żeby użytkownik nie przecenił swoich możliwości, decydując się na trzecią grę w tym samym czasie. No, ale nie chcę się szczególnie rozpisywać i lać wody. Przemyślcie, proszę C:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Wto Lip 09, 2013 6:12 pm

Popieram, popieram. Czasami są takie postacie, którymi chce się pisać cały czas, ale odpowiedzi na posty brak.
Większa możliwość bilokacji, na dłuższą metę, jest opłacalna. Fora, które cieszą się długim życiem, zazwyczaj mają możliwość nawet poczwórnej bilokacji. Fakt, że niektóre wątki nie są kończone, jednak lepiej mieć na forum kilka nieskończonych wątków, niż by nikt nic nie pisał przez cały dzień.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics