Beauxbatons
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

+4
Rafaël Verhaeren
Blue Chatier
Louis O'Brey
Artemisia O'Brey
8 posters

Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Wto Lip 02, 2013 9:30 pm

Wysoki, niski, wysportowany, zabawny, kujonek, nolife, blond czy brąz? Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Artemisia O'Brey Wto Lip 02, 2013 9:36 pm

Pierwszy raz widzę taką zabawę. A zobaczymy! Very Happy

Długie brązowe włosy, okulary, szczupła, średniego wzrostu. Paru przyjaciół, na pewno zabawna, liceum...i i nie mam pojęcia jak na razie na więcej xd
Artemisia O'Brey
Artemisia O'Brey
Prefekt

Dołączył : 01/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Wto Lip 02, 2013 9:47 pm

Proste brązowe włosy sięgające niedaleko za ramiona, zielone oczy, wysoka. Ogólnie miła osóbka, kontaktowa, bystra, ale z poczuciem humoru, często widziana z książką w łapce.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Louis O'Brey Wto Lip 02, 2013 9:56 pm

Chyba się nie powinno liczyć to, że na sb już przeczytałam, co się wcześniej zgadzało, no ale. Polecę swoim wyobrażeniem : P

W sumie widziałabym Cię z włosami trochę kręconymi, niech już zostanie, że ciemnymi. Średniej długości. Przeciętnej budowy ciała, to jest tak zwane "w sam raz". Że mniej niż 165 cm to już wiem ; ) Ale dorzucę jeszcze jasne oczy, o. Hm, może szare?
Louis O'Brey
Louis O'Brey
Kapitan drużyny quidditcha

Dołączył : 02/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Sro Lip 03, 2013 4:05 pm

O kurde, bardzo ciężko.
Może średniej wielkości dziewczyna. Długie, brązowe loki w połączeniu z szarymi oczami.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Blue Chatier Pon Lip 08, 2013 1:47 pm

Średniego wzrostu, z ciemnoblond włosami i brązowymi oczami, w okularach z jakimiś ciekawymi oprawkami. :3
Blue Chatier
Blue Chatier
Prefekt

Dołączył : 06/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Rafaël Verhaeren Pon Lip 08, 2013 3:24 pm

Średniego wzrostu. Raczej szatynka, z jasnymi oczami... Hmm... Niebieskimi? Włosy chyba dłuższe, proste. I jasna karnacja mi się widzi. Jakoś-takoś :d
Rafaël Verhaeren
Rafaël Verhaeren
Prefekt Naczelny

Dołączył : 02/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Fantine Levasseur Pon Lip 08, 2013 3:31 pm

Niska, filigranowa panna z okularami i bez cycków (bo polibuda, sorry Smile. Włosy ciemnobrązowe, oczy zielone, piegi na nosie i w trampkach. O!
Fantine Levasseur
Fantine Levasseur
Uczeń

Dołączył : 07/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Wto Lip 09, 2013 7:07 pm

Wysoka, średniej budowy ciała, brązowe oczy, nieduże usta. Sportowy styl ubierania się, jasnobrązowe włosy (farbowane C:). Tak jakoś mi przyszlo do głowy xD

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Saskia Moreomte Czw Lip 11, 2013 10:25 am

Szczerze kompletnie inaczej niż na zdjątku Very Happy

Taka filigranowa blondyneczka, lubująca kolory od góry do dołu. Nizutka, tak niecałe 160 cm, często w kołnierzyku pod szyjką i za aparatem na zębach Very Happy
Saskia Moreomte
Saskia Moreomte
Uczeń

Dołączył : 27/06/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Pią Lip 19, 2013 11:22 am

No a Ciebie wyobrażam sobie troszkę jak Saski buźkę xD ale tylko troszkę - w sensie, ciemne oczyska, burza brązowych loków i ciemne brewki. Ale szczuplutka, drobniutka, w stroju a'la frontman Łowców.B - żółty sweter, za krótkie wąskie spodnie, rozwalone trampki. I uwielbiająca hamburgery xD No nie wiem czemu xD

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Leigh B. Evertone Pią Lip 19, 2013 11:27 am

Ooo, ciekawa zabawa Very Happy
Średniego wzrostu, jasnobrązowe/ciemnoblond włosy, długie tak do łopatek. Duże, orzechowe oczy. I strasznie miły uśmiech! (wiem, nie używa się strasznie, ale tak jakoś). Dużo się śmiejesz i w ogóle taka jesteś słodko-szalona. Jakoś tak sobie Cię wyobrażam ^^
Leigh B. Evertone
Leigh B. Evertone
Praktykant

Dołączył : 17/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Lucien Charpentier Pią Lip 19, 2013 11:44 am

omfg jestem absolutnie daleki od wyobrażeń o tobie, nawet nie mam pojęcia ile masz lat Razz. Jakoś tak... Nie wiem, mam za duży mętlik przez avatar. ALE WIEM ŻE ROBISZ Z IGŁY WIDŁY Razz
Lucien Charpentier
Lucien Charpentier
Praktykant

Dołączył : 18/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Gość Pią Lip 19, 2013 11:50 am

Jak sobie popatrzę na Twoje wiadomości, to przed oczami staje mi wysoki i szczupły blondyn, długie loczki zebrane rzemykiem (o.O), cały na czarno, słuchawki na uszach, a w słuchawkach utwory Beethovena, pod pachą książka od fizyki (xD), a oczy skryte za okularami w prostokątnych oprawkach. Wiem, troszkę to odbiega od rzeczywistości xD

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Lucien Charpentier Pią Lip 19, 2013 11:55 am

Zgadza się miłość do klasyki, prostokątnych okularów i wysoki+szczupły xDD

Widziałem twoje zdjęcie, ale jak patrzę na pocieszną twarz na avie to mam jakąś chorą hybrydę ciebie i Alana. W każdym razie humor musi być dobry Very Happy
Lucien Charpentier
Lucien Charpentier
Praktykant

Dołączył : 18/07/2013

Powrót do góry Go down

Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej? Empty Re: Jak wyobrażasz sobie osobę powyżej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach