Beauxbatons
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Filmy i seriale

2 posters

Go down

Filmy i seriale Empty Filmy i seriale

Pisanie by Gość Pią Lip 19, 2013 1:05 pm

No, mam wenę na offtopowe tematy, więc lecimy dalej. Może obejrzeliście ostatnio jakiś mega zajmujący film, który zasługuje na polecenie? A może znaleźliście genialny serial, który Was zachwycił? Śmiało, zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami, bo ja osobiście uwielbiam sprawdzać nowe tytuły.

Z mojej strony zasługuje na duży plus film pt. "Wyścig z czasem". Płakać mi się chciało przy scenie, w której matce głównego bohatera zabrakło sekundy. Film może nie jest genialny, poza tym obsada nie jakaś szczególnie wspaniała (nie lubię Seyfriend), ale fabuła, sama fabuła, ma duży potencjał. I za to głównie tę produkcję cenię. Można obejrzeć, polecam z czystym sercem, jak ktoś lubi pomieszanie fantastyki z sensacją oraz wątkiem romantycznym.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Filmy i seriale Empty Re: Filmy i seriale

Pisanie by Rocco Roché Pią Lip 19, 2013 8:38 pm

Wyścig z czasem oglądałam dawno, dawno temu tylko ze względu na Pettyfera (hoho, ambitnie), ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Ot, takim tam filmik na nudne popołudnie.
No i generalnie ostatnio albo wybieram tak fatalne filmy, albo mam jakąś znieczulicę, bo cokolwiek obejrzę... Jest w najlepszym przypadku niezłe. Dzisiaj wzięłam się za Kwartet i męczę go już kilka dobrych godzin, choć nie powiem, że jest nudny (cudowne Pauline Collins i Maggie Smith!), tylko co chwila coś mnie rozprasza.

Jeśli zaś o seriale chodzi, to też najlepiej nie jest. W czasie sesji, miast się uczyć, oglądałam wszystko, jak leci. Ale potem wszystko się wyciszyło i tak utknęłam na przykład na przedostatnim odcinku Hannibala (no, bo mi szkoda, jak go obejrzę, to się skończy i będę musiała czekać milion lat na nowy sezon); Stargate: Atlantis też oglądałam i się zatrzymałam, ale znowu ruszyłam z kopyta i dzisiaj zaczęłam trzeci sezon. Jest też niezawodny Teen Wolf, którego oglądam tylko z przyzwyczajenia i dla beki. I w sumie mam porozpoczynanych tysiące seriali, ale... Cóż, czekają na lepsze czasy. xD
Rocco Roché
Rocco Roché
Kapitan drużyny quidditcha

Dołączył : 25/06/2013

Powrót do góry Go down

Filmy i seriale Empty Re: Filmy i seriale

Pisanie by Gość Sob Lip 20, 2013 12:35 am

Właśnie obejrzałam "Wielkiego Gatsby"! Co mogę powiedzieć? Film dokładnie obrazu drugie dno życia, pozornie dobrych postaci, ale przede wszystkim jest symbolem odwiecznej ludzkiej pogoni za marzeniami. O złudnej nadziei, którą stawiamy na naszych drogach. Pojawia się wątek miłosny i to, jak czasem zatracamy się w czyjś życiu, zapominając o swoim. Gatsby to przede wszystkim nadzieja i marzenia. Możemy dojść do wszystkiego, jeśli tylko chcemy.
Podobał mi się to, że choć jest to film w stylu uprzednich dekad, znajdziemy tam muzykę współczesną. Jay-z, Lana Del Rey... dużo tego Smile
No i oczywiście DICAPRIO, DICAPRIO, DICAPRIO <3 <3 <3 Którego ubóstwiam.
Nie wiem czemu myślałam, że to film o magiku... wtf mózgu?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Filmy i seriale Empty Re: Filmy i seriale

Pisanie by Hugo Abidal Sro Lip 24, 2013 6:16 pm

Z filmów widziałam ostatnio "Mojego Nikifora", o życiu malarza-samouka, Nikifora Krynickiego, analfabety, który był jednym z najwybitniejszych malarzy-prymitywistów. W roli głównej niedoceniana, odrzucana na drugi plan ze względu na urodę i wiek, Krystyna Feldman. Dla tak wspaniałej aktorki, którą można oglądać z bólem serca na kanale Polsatu, gdzie gra babkę Kiepską, nie było problemem zagranie roli męskiej, a do tego człowieka chorego na upośledzenie psychiczne z wadą wymowy. Pani Feldman (hołd jej pamięci) stworzyła rolę przewyższającą wszelkie gwiazdki teraźniejszego kina, na czele z Pittem, Di Caprio czy jak dotąd moją ulubioną Jolie. A Krauze? Krauze stworzył piękny film o wzajemny zaufaniu, starości, zniedołężnieniu i miłości do sztuki w taki sposób, że trzeba mu za to dziękować.

Z serialami długo by wymieniać: Chuck, Supernatural, Grey's Anatomy, How I Met Your Mother, Gra o tron. Nawet nie wiem, jak ja znajduje czas na realne życie Very Happy
Hugo Abidal
Hugo Abidal
Uczeń

Dołączył : 21/07/2013

Powrót do góry Go down

Filmy i seriale Empty Re: Filmy i seriale

Pisanie by Gość Pią Lip 26, 2013 1:51 pm

Oglądałem właśnie supernatural, kiedy coś mignęło mi w tle...

Filmy i seriale Out.php?i=581284_screen-shot-2013-07-26-at-3.47.22-pm

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Filmy i seriale Empty Re: Filmy i seriale

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach