Obecny czas to Sob Lis 17, 2018 9:52 pm

AKADEMIA BEAUXBATONS


 • AKADEMIA BEAUXBATONS

  Tematy
  Posty
  Ostatni Post
 • TERENY AKADEMII  Wychowankowie Akademii mogą poszczycić się dużymi terenami zielonymi, które w głównej mierze składają się ze wzniesień ze względu na położenie uczelni. Większość z tych terenów pozostaje dzika i niezbadana, adepci magii z reguły nie mają czego tam szukać. Popularnością za to cieszy się mały lasek w którym zakochane pary umawiają się na schadzki w letnie wieczory.

  29 Tematy
  202 Posty
  Różany Ogród
  Czw Wrz 12, 2013 3:33 pm
  Blue Chatier Zobacz ostatni post
 • PODZIEMIA


  Pokój Wspólny Bellefeuille
  W tym miejscu znajdzie się kilka krętych korytarzy, opuszczone sale oraz kuchnię do której uczniowie nie mają wstępu. Częścią podziemnego kompleksu są lochy w których panuje atmosfera grozy. Słychać dziwne wycia i krążą legendy wśród uczniów jak i kadry, że pod zamkiem znajduje się grota ze smokiem. Czy jest to prawda? Dyrekcja zbywa każde pytanie uprzejmym uśmiechem.

  13 Tematy
  13 Posty
  Dormitorium chłopców...
  Wto Cze 25, 2013 9:20 pm
  Josée Lestrange Zobacz ostatni post
 • PARTER  Przechodząc przez masywne drzwi od razy po lewej stronie masz wielką salę, która swą nazwę otrzymała dzięki pokaźnym rozmiarom. W niej stoją czery stoły: nauczycielski, na samym końcu prostopadle do trzech pozostałych stołów, który każdy z nich reprezentuje dom. Hol poraża ogromem wolnej przestrzeni. I człowiek zaczyna czuć się mały.

  7 Tematy
  12 Posty
  Wielka Sala
  Pon Lip 08, 2013 6:10 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO PIERWSZE  Często odwiedzane przez wszystkich studentów akademii ze względu na to, że w całości poświęcone jest na bibliotekę, w której można nie tylko wypożyczyć księgi, ale i odrobić w ciszy zadanie domowe, czy pokontemplować. Bibliotekarka na pewno z chęcią udzieli pomocy potrzebującemu.

  5 Tematy
  12 Posty
  Czytelnia
  Nie Sie 18, 2013 11:37 am
  Gość  Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO DRUGIE  Spadłeś z miotły? A może ktoś rzucił na ciebie jakieś dziwne zaklęcie? Przyjdź do Skrzydła Szpitalnego, w którym urzęduje dwóch uzdrowicieli. Na pewno któryś z nich coś zaradzi na twój problem. Na tym piętrze większość zajęć to typowo mugolskie przedmioty, na przykład sztuki piękne, czy języki obce. Zimą urzęduje tutaj również profesor opieki nad magicznymi stworzeniami.

  8 Tematy
  12 Posty
  Korytarz
  Pon Lip 29, 2013 9:41 am
  Suzanne Perle Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO TRZECIE  Nawiedzana przez chłopców w celu odwiedzenia toalety męskiej. Odbywają się tutaj zajęcia z eliksirów, historii magii i ochrony istot magicznych. Czasami zdarza się, że z klasy wydobywają się przedziwne jękibądź piski uciekających w popłochu dziewcząt przed panami dzierżącymi w dłoni igły jeża chińskiego, po którego ukłuciu dostaje się napadów głupawki.

  6 Tematy
  6 Posty
  Korytarz
  Sro Cze 26, 2013 3:15 pm
  Josée Lestrange Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO CZWARTE  Nie wyróżniające się szczególnie na tle innych poziomów piętro, na które często wędrują dziewczęta w celu udania się do toalety damskiej. Młodzi adepci magii mają tutaj lekcje Obrony Przed Czarną Magią i Zaklęcia, oraz kilka innych klas do zajęć. Jest tutaj prawdopodobnie najwięcej obrazów na ścianach, które lubią pogawędzić z przechodzącymi uczniami.

  7 Tematy
  23 Posty
  Korytarz
  Sro Sie 07, 2013 6:03 pm
  Freya Morelli-Sergeant Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO PIĄTE  Piętro na którym naprawdę nic ciekawego się nie dzieje. Jednak jest tutaj miejsce do którego każdy chciałby się dostać, a mianowicie Łazienka Prefektów. Biedni uczniowie muszą biegać z samego dołu aż tutaj. Zwykle jednak te sale są używane tylko raz w tygodniu, nawet nauczycielom nie chce się tu chodzić. Co cwańszy uczniak zna jednak tajne przejście.

  7 Tematy
  8 Posty
  Korytarz
  Nie Lip 07, 2013 7:03 pm
  Rafaël Verhaeren Zobacz ostatni post
 • PIĘTRO SZÓSTE


  Pokój Wspólny Papillonlisse
  Obfitujące w wiele przejść i krętych schodów na wieże piętro jest okupowane przez nauczycieli takich przedmiotów jak numerologia, fizyka czy wróżbiarstwo. Na ten ostatni przedmiot uczniowie chodzą głównie ze względu na możliwość nicnierobienia i wypoczęcia, jednocześnie mając obecność. A nuż znajdzie się wśród uczniów jakiś jasnowidz, który ożywi atmosferę?

  12 Tematy
  37 Posty
  Dormitorium chłopców...
  Sro Sie 14, 2013 8:16 pm
  Mistrz Gry Zobacz ostatni post
 • WIEŻE


  Pokój Wspólny OmbreluneWieża Nauczycielska
  Akademia ma kilkanaście wież, aczkolwiek tylko cztery oddane są do użytkowania. Wieża Ombrelune i sowiarnia są zaliczane do najczęściej odwiedzanych. Wieża północna należy do nauczycieli, które w komnatach może odpocząć od szkolnego harmideru. Ostatnią wieżą jest wieża astronomiczna, w której odbywają się lekcje.

  20 Tematy
  52 Posty
  Gabinet prof. Madele...
  Czw Sie 08, 2013 6:30 pm
  Madame Sybille Piorier Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane